Augusztus havi nyertes : Sebők Róbert Márka - Székelyudvarhely

Heti nyertesek:

10. hét. Fesztivál pakk:

Ilyés Lajos - Brassó
Ördög Bernadett - Csíkmadaras
Győrfi Vilma - Felsőboldogfalva
Bende Judit - Csikszereda

10. hét Hangszóró:

Halász Dóra- Oradea
Hajnal Irén - Miercurea C.
Benedek Zsolt - Székelyudvarhely
Rendes Éva - Székelyudvarhely
 Móra László Tibor - Kajántó
Szőke Szabocs - St. Gheorghe

10. hét Fejhallgató:

Slárkú Gábor - Budakalász
Simon Lilla - Budapest
Sárossy Endre - Baja
Erős Júlia - Clumani
Zúgó Liliána - Budapest
Kozma Szilvia - Budapest

11. hét. Fesztivál pakk:

Golicza Péter - Csíkszereda
Kopacz Attila - Csikcsicso
Galambodi Zsolt - Targu Mures
Dozsa Géza - Dezmir

11. hét Hangszóró:

Tarapcsák Szigfrid - Mátészalka
Kozma Kinga - Csikszentsimon
Bartalis Kamilla - Gheorgheni
Csendes Bianka - Kiskunmajsa
 Márton Andrea Hajnalka - Kászonimpér
Csiki László - Csíkszereda

11. hét Fejhallgató:

Vajna András - Székelyudvarhely
Hanesz Mónika - Santandrei
Kaposi Zoltán - Tatabánya
Szöllősi Ádám - Székesfehérvár
Savisca Paula - Sancraiu De Mures
Felecan Cristiana - Cluj - Napoca

12. hét. Fesztivál pakk:

Roncsák Szilveszter - Kapuvár
Bukta György - Miskolc
György Mónika - Gyergyóremete
Bakó Tünde - Bailde Tusnad

12. hét Hangszóró:

Tanárki - Deák Rita - Székesfehérvár
Wéber Edit - Szeged
Balázs Sándorné - Szentes
Antal Csaba - Tq Mures
 Szász Zsófia - Ciceu
Medves Noémi Eliza -  Livezeni

12. hét Fejhallgató:

Racz Cristian - Satu Mare
Baricz László - Suseni
Gázsa Izabela Erzsébet - Satu Mare
Szép Mihály Zsolt - Targu Mures
Simko Ágnes Árvácska - Székelyudvarhely
Bíbó Ladislaue - Kovaszna

13. hét. Fesztivál pakk:

Paszinger Katalin - Budapest
Süly Gabriella - Miskolc
Gyalus Levente - Budapest
Gyurika Beatrix - Szeged

13. hét Hangszóró:

Carunti Andreaa- Campina
Komeny Pál - Miercurea C.
Kürtősi Krisztina - Budapest
 dr. Magyar Tamás István - Budapest
Hacsavecz Róbert - Markaz
Ciornei Calin - Isai

13. hét Fejhallgató:

Szabadi Előd - Udvarhely
Csepregi - Aklan Anikő -Szeged
Vass Huba - Reghin
Bara Gizella - Csíkszentdomonkos
Samu Erika - Békéscsaba
Bándi Zita - Csíkszereda

14. hét. Fesztivál pakk:

Kertész Emilia - Szentgyörgy
Ferencz - Lázár Béla - Homoródalmás
Tanko Farkad Emoke - Csíkszereda
Cseh Barna - Gelence

14. hét Hangszóró:

Robotka Éva - Sülysáp
Sablyán Veronika - Szombathely
Zorád Zoltánné - Hosszuhetény
 Gellér Zsuzsanna - Pécs
Vidács Anita - Szeged
Endes Tünde - Csíkszereda

14. hét Fejhallgató:

Belényesi Rebeka - Sepsiszentgyörgy
Keresztes Bíborka - Székelyudvarhely
Gál Ervin - Székelyudvarhely
Zádori Olivér - Ópusztaszer
Böröcz - Katona Doloresz - Ács
Pósafalvi András Csaba - Debrecen









Napi nyertesek:

08.01.
Csíki sörös póló: Szöts Gabriella - Székelyudvarhely

 Csíki sörös póló: Incze Klementina - Torja
Székely batyu: Szikszai Enikő - Csikszereda

Székely batyu: Kémenes László - Nyárádszereda

08.02.
Csíki sörös póló: Tamás Mária Magdolna - Perfect Szentegyháza

 Csíki sörös póló: Zsigmond Norbert - Oderheiu S.
Székely batyu: Both Szidonia - Csíkdánfalva

Székely batyu: Jakab M. Andrea - Csíkszentsimon

08.03.
Csíki sörös póló: Csomor Zita - Kartal

 Csíki sörös póló: Varga Bettina - Budapest
Székely batyu: Nagyné Piros Mária - Mende

Székely batyu: Marsall Fanny - Nagytarcsa

08.04.
Csíki sörös póló: Csutak Péter - Szentendre

 Csíki sörös póló: Hollós Imre - Szeged
Székely batyu: Kurkó Csilla - Csíkszereda

Székely batyu: Jancsó Edit - Székelyudvarhely

08.05.
Csíki sörös póló: Hambalkó Dániel - Baja

 Csíki sörös póló: Mucsi Dénes - Hódmezővásárhely
Székely batyu: Apostagi Károly - Budapest

Székely batyu: Pámer József - Szekszárd

08.06.
Csíki sörös póló: Dániel Mónika - Vlahita

 Csíki sörös póló: Tompos Zoltán - Kézdiszentlélek
Székely batyu: Mindac Lorand - S. de Mures

Székely batyu: Antal Erzsébet - Gyimesközéplock

08.07.
Csíki sörös póló: Lőrincz Zoltán Gábor - Arcus

 Csíki sörös póló: Sebők Ottó - Székelyudvarhely
Székely batyu: Lapuste Dorottya - Popesti

Székely batyu: Nagy Kinga- Band

08.08.
Csíki sörös póló: Hammel Zsolt - Bélafalva

 Csíki sörös póló: Jánó Szidónia - Gyimesközeplog
Székely batyu: Farr László - Marosvásárhely

Székely batyu: Nemes Tímea - Alsósófalva

08.09.
Csíki sörös póló: Gazda Márk - Marosszentgyörgy
 Csíki sörös póló: Pénzes Szabolcs - Sepsiszentgyörgy
Székely batyu: Kolló István - Nagyvárad

Székely batyu: Csaki Ramóna - Szentegyháza

8.10.
Csíki sörös póló: Zsarnóczai Attila - Székelyudvarhely
 Csíki sörös póló: Bors Ábrahám - Csatószeg
Székely batyu: Shuller Levente - Nagybanyan

Székely batyu: Fikó Ella - Lunca de sus

8.11.
Csíki sörös póló: Lucskai Katalin - Sopron
 Csíki sörös póló: Vancsura Jószef - Budapest
Székely batyu: Berencsi Pálma - Balatonfőkajár

Székely batyu: Kollo István - Utvin

8.12.
Csíki sörös póló: Berei Zsolt - Marosvásárhely
 Csíki sörös póló: Jére Krisztina - Székelyudvarhely
Székely batyu: Sipos Ildikó - Nyújtód

Székely batyu: Bogyor Emőke - Csíkszereda

8.13.
Csíki sörös póló: Csillag Mónika - Gyergyószentmiklós
 Csíki sörös póló: Birtalan Eszter - Kézdivásárhely
Székely batyu: Kisfaludi Emil - Kecset

Székely batyu: Kelemen László - Poka

8.14.
Csíki sörös póló: Benczúr Tamás - Domaszék
 Csíki sörös póló: Szádeczky Gábor - Budapest
Székely batyu: Bárdosi Melinda - Győr

Székely batyu: Miley Viktória - Zalaegerszeg

8.15.
Csíki sörös póló: Belső Norbert - Budapest
 Csíki sörös póló: Váradi Mária - Budapest
Székely batyu: Vaszi Enikő - Balatonszentgyörgy

Székely batyu: Kara Balázs - Páty

8.16.
Csíki sörös póló: Csibi Móni - Gyergyóditro
 Csíki sörös póló: Györkös Levente - Csikszereda
Székely batyu: Sebestyén Edit - Zetea

Székely batyu: Bíró Elisabet - Oradea

8.17.
Csíki sörös póló: Bogozi Krisztina - Ozsdola
 Csíki sörös póló: Gál Ervin - Székelykeresztúr
Székely batyu: Budai Erzsébet - Ürmös

Székely batyu: Kánya Csenge - Madéfalva



8.18.
Csíki sörös póló: Moffat Zsófia - Szeged
 Csíki sörös póló: Vitek Pál - Ságújfalu
Székely batyu: Boér Antal - Gárdony

Székely batyu: Molnár Judit - Debrecen

8.19.
Csíki sörös póló: Kind Roland - Kálmánd
 Csíki sörös póló: Kustán Magyari Emese - Sepsiszentgyörgy
Székely batyu: Könczey Jenő - Sfantu G.

Székely batyu: Winkler Losif Tiberiu - Timisoara


8.20.
Csíki sörös póló: György Izabella - Gruisor
 Csíki sörös póló: Ilyés Judit - Parajd
Székely batyu: Juga Brigitta - Kézdivásárhely

Székely batyu: Csorba Andrea - Felsőcsernáton

8.21.
Csíki sörös póló: Fekete János - Szilárd - Targu Mures
 Csíki sörös póló: Csog Ágnes - Erdőfüle
Székely batyu: Varga Bettina - Budapest

Székely batyu: Kátainé Molnár Edit - Fót

8.22.
Csíki sörös póló: Csiki Attila - Brasov
 Csíki sörös póló: Weisz Martin - Veszprém
Székely batyu: Ugri Erika - Sepsiszentgyörgy

Székely batyu: Horilla Mónika - Budapest

8.23.
Csíki sörös póló: Ilyés - Fejes Izabella - Targu S.
 Csíki sörös póló: Hubes László Attila - Sf. G.
Székely batyu: Kányádi Csilla -Székelyudvarhely

Székely batyu: Bálint Ildikó Csilla - Patakfalva

8.24.
Csíki sörös póló: Birtalan Eszter - Kézdivásárhely
 Csíki sörös póló: Bartalis Kamilla - Gheorgheni
Székely batyu: Mag Beáta - Rozália - Vlahita

Székely batyu: Szikszai Enikő - Miercurea C.

8.25.
Csíki sörös póló: Ionita Ciprian -  Targivisite
 Csíki sörös póló: Godra Zoltán - Bucuresti
Székely batyu: Csordás Szilveszter - Bük

Székely batyu: Deutsch Dézsmási Csaba - Targu Mures

8.26.
Csíki sörös póló: Szakács Alitta - Csíkszereda
 Csíki sörös póló: Prezsmer Edit - Gyimesközéplok
Székely batyu: Csaki Ramona - Szentegyhaza

Székely batyu: Schuller Levente Mihai - Nagybanyan


8.27.
Csíki sörös póló: Bekk Felicity - Cernat
 Csíki sörös póló: Iszkai Gyula - Nyaradszereda
Székely batyu: Csorba Hilda - Kápolnásfalu

Székely batyu: Bene Melania - Miercurea C.

8.28.
Csíki sörös póló: Vaduva Andrea Anca - Bucaresti
 Csíki sörös póló: Győrfi Brigitta Andrea - Emei
Székely batyu: Bucur Madalin Cristian - Bucaresti

Székely batyu: Vásárhelyi Balázs - Sopron

8.29.
Csíki sörös póló: Fábián Réka - Csíkszentsimon
 Csíki sörös póló: Horváth Attila - Csittszentivány
Székely batyu: Kisalbert Ferenc - Hódmezővásárhely

Székely batyu: Glück Dóra - Budapest

8.30.
Csíki sörös póló: Katona János - Budapest
 Csíki sörös póló: Pávics Dániel - Bag
Székely batyu: Katona - Krisztik Erika - Budapest

Székely batyu: Balázs Csaba - Szentes

8.31.
Csíki sörös póló: Toronyai Zsolt - Debrecen
 Csíki sörös póló: Hegedűs Balázs - Győr
Székely batyu: Nagy Tibor - Debrecen

Székely batyu: Tallér Szabolcs - Kiskunhalas