Július havi nyertes :  Bóta Henriette - Miskolc

Heti nyertesek:

5. hét. Fesztivál pakk:

Hajnal Tímea - Gyergyószentmiklós
Kocsis Krisztina - Máriahalom
Palatinszki Andrea - Baja
Tőzsér Tünde - Kishartyán

5. hét Hangszóró:

Gyalus Levente - Budapest
Kövecsecs Luca - Kerekegyháza
Perina Tamás -  Székesfehérvár
Sass Cecília - Cetatuia
Jobbágy Eszter Anita - Dunaharaszti
Szegletes Dávid - Úrkút

5. hét Fejhallgató:

Stein Kinga - Tarján
Babicz - Zolnai Ágnes - Hajdúböszörmény
Pogonyi Márton - Győr
Baumann Edina - Győr
Sára Ruben - Barcaszentpéter
Tamas Sandor Janos - Csíkszereda

6. hét. Fesztivál pakk:

Palásti Ildikó - Kiskunfélegyháza
Bod Barna - Sepsiszentgyörgy
Jakabos Katalin - Targu Secuiesc
Brote Ioan - Sibiu

6. hét Hangszóró:

Kéki Lajosné - Andornaktálya
Jancso Rozálisa - Pojan
Puskás Teréz - Borsec
Kuti Katalin - Suseni
Fejér Brigitta - Purcareni
Forika Emőke - Izvorul Muresului

6. hét Fejhallgató:

Antoniu Arthur - Galati
Margean luliana - Miercurea C.
Borcsa Lehel - Sacele
Bende - Eva- Ottilia - Baraolt
Kocsis Kinga - Odorheiu secuiesc
Csoka Anna- Maria - Harghita

7. hét. Fesztivál pakk:

Zágoni Réka - Csernáton
Molnár Tímea - Csángó vidék
György Kata - Suseni
Sajdó Zsombor - Gyergyószentmiklós

7. hét Hangszóró:

Portik Ernő - Marosvásárhely
Bodor Emília - Gyimesközéplok
Fejér Andrea - Fotos
Bajkó Róbert - Kovászna
Rosca Mariana - Brasov
Gocz Zsombor - Targu Secuiesc

7. hét Fejhallgató:

Nagy Edit Anna - Sepsiszentgyörgy
Fikó Ella - Lunca de Sus
Kender László - Buj
Ozanecs Brigitta - Szatmárnémeti
Benedek Zsolt - Székelyudvarhely
Momirov Carla - Timisoara

8. hét. Fesztivál pakk:

Löscher Daniel - Nagyvárad
Kacskocsics Endre - Törökbálint
Landa - Magyar Dóra - Törökbálint
Csomós Andrea - Gyöngyöstarján

8. hét Hangszóró:

Verbóczki Hajnalka - Mogyoród
Hadfi Tibor - Mohács
Szilágyiné Pári Zsófia - Hetes
Zsignár Hajnalka - Nyírtelek
Oros Endréné - Kisújszállás
Dabsy Edit - Eger

8. hét Fejhallgató:

Meres Erika - Balan
Niesner Olivia - Timisoara
Torzsa Gábor - Hunor - Torja
Bándi Andrea - Szatmárnémeti
Sánta Judit - Csikszereda
Kuti Katalin - Miklos srl

9. hét. Fesztivál pakk:

Pásztor Ildikó - Tatabánya
Szuri Zoltán - Töltéstava
Dr. Daruka Katalin - Eger
Melykó Róbert - Hatvan

9. hét Hangszóró:

Ponoczky Jakas - Nagykozár
Pál- Szabó Norbert - Tiszavárkony
Kosaras Gábor - Gárdony
Várhegyi Natália - Nagynyárád
Illyés Zoltán - Budapest
Debreczeni Éva - Sződliget

9. hét Fejhallgató:

Maráczi Károly - Monosudvar
Mészáros László - Érd
Lempner István - Veszprém
Támba Sándor - Budapest
Simovici Letitja - Galati
Ani - Gal Aneta - Bistrica


Napi nyertesek:

07.01.
Csíki sörös póló: Nagy Polett - Budapest

 Csíki sörös póló: Birta Katalin - Budapest
Székely batyu: Schaffer Mária - Pécs

Székely batyu: Verhás Judit - Várpalota

07.02.
Csíki sörös póló: Román Rita - Baraolt

 Csíki sörös póló: Boér Róbert - Karcfalva
Székely batyu: Vadadi Gyula - Satu Mare

Székely batyu: Bartók Andrea - Valea S.

07.03.
Csíki sörös póló: Demény Norbert - Csíkszereda

 Csíki sörös póló: Avram Mihai - Cluj Napoca
Székely batyu: Deák Róbert - Oradea

Székely batyu: Len Eva - Balan

07.04.
Csíki sörös póló: Veres Nándor - Csíkszereda

 Csíki sörös póló: Kertész Lehel - Sansion
Székely batyu: Meres Mihai - Balanbanya

Székely batyu: Vlad Marian - Cluj- Napoca

07.05.
Csíki sörös póló: Bakó Ferencné - Hejőbába

 Csíki sörös póló: Zákány György - Kistelek
Székely batyu: Horváth Zsófia - Budapest

Székely batyu: Oravecz Attila - Herencsény

07.06.
Csíki sörös póló: György Mónika - Gyergyóremete

 Csíki sörös póló: Bálint Csaba - Székelyudvarhely
Székely batyu: Mirica Nelu - Brasov

Székely batyu: Szirbik István - Nadap

07.07.
Csíki sörös póló: Repcsák Angelika - Pásztó

 Csíki sörös póló: Pongrácz Csaba - Székesfehérvár
Székely batyu: Muresan Matild - Oltszem

Székely batyu: Negrea Florin - Targu Mures

07.08.
Csíki sörös póló: Sándor Katalin - Herceghalom

 Csíki sörös póló: Makk Edina - Zámoly
Székely batyu: Varsányi Brigitta - Budaörs

Székely batyu: Stefán Katalin - Budapest

07.09.
Csíki sörös póló: Egri Gyula - Budaörs

 Csíki sörös póló: Ulicsák Zsófia - Budapest
Székely batyu: Aigner Anita - Mernye

Székely batyu: Oros Endréné - Kisújszállás

07.10.
Csíki sörös póló: Deák - Dely Diána - Balassagyarmat

 Csíki sörös póló: Dr. Dobozi Erika - Hajdúnánás
Székely batyu: Kizman Anna - Budapest

Székely batyu: Dinya Lajos - Gyomaendrőd

07.11.
Csíki sörös póló: Mayerhofer Attila - Hajmárkér

 Csíki sörös póló: Zsubory Bálint - Bakonyszentlászló
Székely batyu: Czita Edit - Komárom

Székely batyu: Palásti Györgyné - Budapest

07.12.
Csíki sörös póló: Bálint Emőke - Székelyudvarhely

 Csíki sörös póló: Bence István - Székelyudvarhely
Székely batyu: Miklós Tünde - Fenyéd

Székely batyu: Szilágyi Anna Mária - Marosvásárhely

07.13.
Csíki sörös póló: Bogrogi Katinka - Bikafalva

 Csíki sörös póló: Stefan Nikoletta - Székelyudvarhely
Székely batyu: Toma Marius - Brasov

Székely batyu: Goncz Eszter - Targu S.

07.14.
Csíki sörös póló: Alexandru Gigi - Braila

 Csíki sörös póló: Harsányi Enikő - Budapest
Székely batyu: Rőszer Mária - Ecséd

Székely batyu: Konnáth Henrietta - Torja

07.15.
Csíki sörös póló: Ábrahám Zoltán - Csíkszentsimon

 Csíki sörös póló: Székely Ramona - Marosvásárhely
Székely batyu: Bálint Tünde - Perfekt Zetelaka

Székely batyu: Tuzson Endre - Sepsiszentgyörgy

07.16.
Csíki sörös póló: Csautcs Csaba - Kiskunhalas

 Csíki sörös póló: Viczai Anna - Dunaújváros
Székely batyu: Hamar Csaba - Borsodnádasd

Székely batyu: Mócsány Melinda - Budapest


07.17.
Csíki sörös póló: Sonkoly Zita - Kondoros

 Csíki sörös póló: Tikász Lajosné - Debrecen
Székely batyu: Andrássy Bálint - Budapest

Székely batyu: Melo Anita - Balassagyarmat

07.18.
Csíki sörös póló: Schreiner Tamás - Sopron

 Csíki sörös póló: Percsics Péter - Tác
Székely batyu: László Márton - Nagykanizsa

Székely batyu: Brandt Diána - Budaörs

07.19.
Csíki sörös póló: Bellovits István - Pilisvörösvár

 Csíki sörös póló: Farkas Máté - Szeged
Székely batyu: Mire - Kara Éva - Vác

Székely batyu: Nagy Viktória - Ecser

07.20.
Csíki sörös póló: Lukács Tihamér - Gyergyószentmilklós

 Csíki sörös póló: Csibi Moni - Gyergyóditro
Székely batyu: Sándor Ilka - Odorheu S.

Székely batyu: Erdődi Roland - Biharia

07.21.
Csíki sörös póló: Bokor Annamária -  Betesti

 Csíki sörös póló: Kállai Mónika Ildikó - Salard
Székely batyu: Bende Zsolt - Dubraviorara

Székely batyu: Csabai Csilla - Brasov

07.22.
Csíki sörös póló: Szekeres Lóránt - Csíkdánfalva

 Csíki sörös póló: György Kata - Miklós
Székely batyu: Hadnagy Árpád - Székelyudvarhely

Székely batyu: Váncsa Levente  - Parajd

07.23.
Csíki sörös póló: Bodó Mátyás - Turgu Mures

 Csíki sörös póló: Huszár Zoltán - Suseni
Székely batyu: Fülöp Zsolt - Sepsiszentgyörgy

Székely batyu: Kánya Csenge - Madéfalva

07.24.
Csíki sörös póló: Lucian Malacu - Macin

 Csíki sörös póló: Rusz Noémi - Comuna V. Satu Mare
Székely batyu: Zsombor  Ferencz - Sansimion

Székely batyu: Carlan Marius - Baia Mare

07.25.
Csíki sörös póló: Helwirth Krisztina - Gyál

 Csíki sörös póló: Sávai- Dóra Krisztina - Budapest
Székely batyu: Almási Ádám - Miskolc

Székely batyu: Súly Gabriella - Miskolc

07.26.
Csíki sörös póló: Forián Gasztonyi Judit - Szany

 Csíki sörös póló: Mándi - Varga Zsuzsanna - Budapest
Székely batyu: Sári Adrienn - Ajka

Székely batyu: Horváth Orsolya - Budapest

07.27.
Csíki sörös póló: Mailath Evelin Noémi - Brancovenesti

 Csíki sörös póló: Mándi - György Attila - Lueta
Székely batyu: Kakucs Francisc - Chienteni

Székely batyu: Feher Timea - Csikszereda

07.28.
Csíki sörös póló: Székely Anna - Csíkcsomortán

 Csíki sörös póló: Zágoni Réka - Csermáton
Székely batyu: Biro Elisabeta - Deák Hamos

Székely batyu: Gagyi Zoltán - Loránd - Marosvásárhely

07.29.
Csíki sörös póló: Vajna András - Székelyudvarhely

 Csíki sörös póló: Papp Attila - Hegyközkovácsi
Székely batyu: Szabó Réka - Kézdivásárhely

Székely batyu: Török Szabolcs - Lövéte


07.30.
Csíki sörös póló: Tímár János - Újfalu

 Csíki sörös póló: Akácos Boglárka - Köpec
Székely batyu: Inanosi Tihamér - Bufalu

Székely batyu: Sarkadi Ottilia - Székelyudvarhely

07.31.
Csíki sörös póló: Rákosi János - TG Secuiesc

 Csíki sörös póló: Kiss Zoltán - Oradea
Székely batyu: Bokos Hilda - Csíkszentsimon

Székely batyu: György Kata - Susenj