Június havi nyertes : Kovács Nándor - Siófok

Heti nyertesek:

1. hét. Fesztivál pakk:

Tatárné Németh Amália - Zalaegerszeg
Elek Enikő - Paptamási
Márton Hunor - Lővéte
Domonkos Ádám - Zalaegerszeg

1. hét Hangszóró:

Ács Judit - Szabadszentkirály
Mukli Gábor - Budapest
Benkő Botond - Odorheiu Secuiesc
Fákó Enikő - Gyergyóújfalu
Mardar Artem - Sergiana
Szász Edit - Odorheiu Secuiesc



1. hét Fejhallgató:

Vaszi Tihamér - Tusnádfürdő
Gergely Levente - Odorheiu Secuiesc 
Jére Albert - Székelyudvarhely
Knul Péter - Budapest
Boruga Sándor - Csíkszentmilklós
Dombi Gyula - Martinis


2. hét. Fesztivál pakk:

Sebestyén Orsolya - Sepsiszentgyörgy
Jére Albert - Székelyudvarhely
Purcarin Liliana - Hargita
Marginean Melinda - Hodosa

2. hét Hangszóró:

Kedves Reni - Sandrominic
Kocsis Sarolta Eszter - Kolozsvár
Hoffer Gergő - Budapest
Mezei Erzsébet - Budapest
Matei Adrian - Onesti
Mihai Alexandra- Brasov

2. hét Fejhallgató:

Dragos Behar - Timisoara
Szilveszter Éva - Cobatesti
Tomencsák Tímea - Kiskunhalas
Mihály Albert- Telki
Guzmics Klaudia - Lócs
Soo Hunor - Székelyudvarhely


3. hét. Fesztivál pakk:

Szegletes Dávid - Úrkút
Farkasdi Csaba - Győr
Orbán János - Székelyudvarhely
Bilbok Katalin - Gyergyószentmiklós

3. hét Hangszóró:

Luca Marcel - Bukarest
Rusu Ioan - Galati
Szigyarto István - Székelyudvarhely
Lőricz Elemér - Ablaksziget
Kristo Lakk Andrea - Gyömrő
Fodor Szilard - Újszilvás


3. hét Fejhallgató:

Bozsodi Mihaela - Brasov
Fazekas Attila - Győr
Vas Antónia - Monok
Simion Serban - Cluj - Napoca
Gálicza Géza - Bodos
Péter Piroska - Brasov

4. hét. Fesztivál pakk:

Bereczki Edit - Szováta
Gabriela Barbu - Galati
Bíró Piroska - Csíkszentdomonkos
Nagy Erika - Csikmindszent

4. hét Hangszóró:

Orbán Árpád - Kézdivásárhely
Benedek Magdolna - Sepsiszentgyörgy
Tankó Zsolt - Csíkszereda
Harai Enikő - Fenyéd
Vav Krisztina - Lovasberény
Makár Gábor - Miskolc

4. hét Fejhallgató:

Hornyák Kálmán - Pécs
Boma Gábor - Galgamács
Felföldi Nóra - Budapest
Könczöl Boldizsár - Kemenesmihályfalva
Szotyori Katalin - Csemáton
Viski Gyula - Satu Mare



Napi nyertesek:

06.01.

 Csíki sörös póló:  Incze Antal - Torja
 Csíki sörös póló: Gál Botond - Feliceni
Székely batyu: Tatárné Németh Amália - Zalaegerszeg
Székely batyu: Balajti Szilvia - Budapest

06.02.

 Csíki sörös póló:  Horváth Gyuláné - Vecsés
 Csíki sörös póló: Muresan Matild - Zoltán
Székely batyu: Knul Péter - Budapest
Székely batyu: Gergely Zoltán - Szerencs

06.03.
Csíki sörös póló:  Dr. Bartha Radácsi Andrea - Budapest
 Csíki sörös póló: Neugerberg Regina - Budapest
Székely batyu: Kuti Katalin - Ujfalu
Székely batyu: Halmágyi Árpád - Odorheiu Secuiesc

06.04.
Csíki sörös póló:  Banai János - Budapest
 Csíki sörös póló: Gercuj Mónika -Gyimesfelsőlok
Székely batyu: Incze Klaudia - Torja
Székely batyu: Kereszturi Julianna - Tárnok

06.05.
Csíki sörös póló:  Tóth Gyöngyvér - Baja
 Csíki sörös póló: Pávics Lászlóné - Bag
Székely batyu: Grecu Ionut - Brasov
Székely batyu: Cosmin Traian Claudiu - Cluj- Napoca

06.06.
Csíki sörös póló:  Szucsy Krisztina - Diosd
 Csíki sörös póló: Baranyai Gyula - Egyházasrádóc
Székely batyu: Bognár György - Pápa
Székely batyu: Hegedűs Balázs - Győr

06.07.
Csíki sörös póló:  Pop Rodu - Brasov
 Csíki sörös póló: Hoffer Gergő - Budapest
Székely batyu: Menyhárt Sándor - Debrecen
Székely batyu: Forizs Katalin - Szentlélek

06.08.
Csíki sörös póló:  Varga Erika- Mosonmagyaróvár
 Csíki sörös póló: Lajkó Nikolett - Budapest
Székely batyu: Veres Ibolya - Brasov
Székely batyu: 
Lukács Bendegúz - Székelyudvarhely

06.09.
Csíki sörös póló:  Nemes Arnold -Oradea
 Csíki sörös póló: Venczelné Csatáry Csilla - Nyíregyháza
Székely batyu: Nehéz Tímea - Stantu Gherorghe
Székely batyu: Zeffer Tamás - Szeged

06.10.
Csíki sörös póló:  Ilyés Zoltán - Budapest
 Csíki sörös póló: Csányi Istvánné  - Tata
Székely batyu: Ferencz Enikő - Popesti-Leordeni

Székely batyu: Török Ferenc - Székelyudvarhely

06.11.
Csíki sörös póló:  Benkő Botond - Odorheiu Secuiesc 

 Csíki sörös póló: Traicu Alfréd - Csíkszenttamás
Székely batyu: Kis Dénes - Felsőboldogfalva

Székely batyu: Kurta Mihály - Csíkszentsimon


06.12.
Csíki sörös póló:  Valláné Szőllős Anett - Budapest

 Csíki sörös póló: Ávár Gergő - Budapest
Székely batyu: Gubik Andrea - Tura

Székely batyu: Polgárné Bodon Dorottya - Putnok

06.13.
Csíki sörös póló:  Sólyom Ildikó - Crasna

 Csíki sörös póló: Nemes Tímea - Alsosofalva
Székely batyu: Ráduly Lajos - Csíkszereda

Székely batyu: Szarvas Adrienn - Őrbottyán

06.14.
Csíki sörös póló:  Márton Henrietta - Targu Secuiesc

 Csíki sörös póló: Csillag Csaba - Ditro
Székely batyu: Tamás Mónika - Vlahita

Székely batyu: Mamlecz Ágnes - Kiskunhalas

06.15.
Csíki sörös póló:  Drubits Dália - Szekszárd

 Csíki sörös póló: Kristó - Lakk Andrea - Gyömrő
Székely batyu: Mititelu Iulian - Brasov

Székely batyu: Tankó Tímea - Skigyimes

06.16.
Csíki sörös póló:  Jagicza Csilla - Székesfehérvár

 Csíki sörös póló: Kepenyes Róbert - Szolnok
Székely batyu: Csiszér Zsolt - Odorheiu S.

Székely batyu: Simonfi Enikő - Sovata

06.17.
Csíki sörös póló:  Marci Ilona - Mogyoród

 Csíki sörös póló: Gresa Dezső - Kiskunmajsa
Székely batyu: Bartók Csaba - Nyíregyháza

Székely batyu: Robotkáné Zsanett - Budapest

06.18.
Csíki sörös póló:  Dergecz Péter - Pécs

 Csíki sörös póló: Nedvesi Tamás - Pápa
Székely batyu: Phandi Gheza - Satu Mare

Székely batyu: Bíró Piroska - Csíkszenttamás

06.19.
Csíki sörös póló:  Nagy Imola - Tusnádfürdő

 Csíki sörös póló: Bőjte Enikő- Pap
Székely batyu: Samu Balázs- Délegyháza

Székely batyu: Lipcsei Erika - Kistokaj

06.20.
Csíki sörös póló:  Bánfalvi Tamás - Nyíregyháza

 Csíki sörös póló: Benda Szabolcs - Debrecen
Székely batyu: Baráti Ágnes - Tárnok

Székely batyu: Ruth Nándor - Budapest

06.21.
Csíki sörös póló:  Korom Erzsébet - Szeged

 Csíki sörös póló: Ferenc Tamás - Eger
Székely batyu: Bodó Angéla - Székelyudvarhely

Székely batyu: Zsigmond Nóra - V. Mures

06.22.
Csíki sörös póló:  Lipóth Dávid - Tés

 Csíki sörös póló: Dobri Ágota - Sfantu G.
Székely batyu: Pálffy L. Péter - Marosvásárhely

Székely batyu: Bálint Csaba - Székelyudvarhely

06.23.
Csíki sörös póló:  Gergely József - Gyergyócsomafalva

 Csíki sörös póló: Lőrincz Magdolna - Fenyed
Székely batyu: Hajnal Irén - Miercures C.

Székely batyu: Fortuna Adélka - Csíkszentgyörgy

06.24.
Csíki sörös póló:Gáspár Judit Aliz - Marosvásárhely

 Csíki sörös póló: Baló Csilla - Sepsiszentgyörgy
Székely batyu: Bogorzi Krisztina - Ozsdola

Székely batyu: Igyártó Ferenc - Moacsa

06.25.
Csíki sörös póló:Geréd - Eröss Katalin - Csíkszentsimon

 Csíki sörös póló: Székely Csaba - Chingteni C.
Székely batyu: Boros Ildikó - Fenyéd

Székely batyu: Szabó András - Covasna

06.26.
Csíki sörös póló:Geréd - Nikolae Camelia - Bukaresti

 Csíki sörös póló: Ionescu Viorel - Galati
Székely batyu: Stan Teodor - Caracal

Székely batyu: Grau Penas David - Bukaresti

06.27.
Csíki sörös póló: Vas Antónia - Monok

 Csíki sörös póló: Debreczi Attila - Gelence
Székely batyu: Péter Bernadett - Matiseni

Székely batyu: Tankó Zsolt - Gyimesközéplok

06.28.
Csíki sörös póló: Szabó Renáta - Csikszentdomonkos

 Csíki sörös póló: Hajnal Irén - Mierciera C.
Székely batyu: Varga Adél - Székelyzsombor

Székely batyu: Baritz Margit - Páty

06.29.
Csíki sörös póló: Bognár György - Pápa

 Csíki sörös póló: Gyalus Levente - Budapest
Székely batyu: Cseri Anita - Szeged

Székely batyu: Jordán - Repa Bernadett - Délegyháza

06.30.
Csíki sörös póló: Gránicz Istvánné - Zalaegerszeg

 Csíki sörös póló: Muskó Lilla - Szeged
Székely batyu: Ani Gal Aneta - Bistrita

Székely batyu: Réti Nikolett - Kézdivásárhely